Нежить у малюка

Перед тим як лікувати нежить, треба визначити причину його появи. В цьому Вам допоможе Ваш лікар. А от допомогти малюку вільно дихати,під час нежитю, зможете і Ви. Так, як вільне дихання Вашої дитини це запорука:

 • Успішного годування
 • Хорошого сну
 • І гарного самопочуття, як малюка, так і сім’ї, в цілому

Цьому питанню треба приділити особливу увагу.
Єдиним, по-справжньому дієвим, методом являється застосування аспіратора в поєднанні з сольовим розчином.

Чому саме аспіратор для носа NoseFrida?

 • Аспіратор застосовується з перших днів життя і до моменту поки Ваш малюк навчиться сякатись самостійно (до 3-3,5 років). Завдяки використанню аспіратора скоротиться необхідність використання лікарських засобів.
 • Він атравматичний і абсолютно безпечний
 • Застосовується не тільки під час хвороби, але і в щоденній гігієні носа для видалення густих та сухих кірочок. В поєднанні з сольовим розчином аспіратор легко їх видаляє.
 • Не пошкоджує чутливу слизову оболонку носа дитини
 • Аспіратор розроблений і виготовляється в Швеції. Зареєстрований в МОЗ України.
 • Аспіратор зберігається в компактному футлярі, що дозволяє завжди мати його при собі під час прогулянок і подорожей.

 

   

 

Спосіб застосування

Розміщуємо аспіратор в основі носика.

Якщо є сухі кірочки або густий слиз – скористайтесь сольовим розчином.

ВАЖЛИВО: Форма аспіратора не дозволяє ввести його глибоко в ніс малюка і травмувати його (травми можливі при використанні клізмочок або інших аспіраторів з тонкою канюльою).

Втягуємо повітря.

Силу втягування Ви регулюєте самостійно.

В процесі аспірації ви швидко зорієнтуєтеся з якою силою необхідно тягти.

ВАЖЛИВО: Аспіратор не потребує підключення до пилососа або подібного обладнання. Це безпечно і зручно, бо на прогулянку і в подорож пилосос Ви берете не часто.

 

Під час процедури:

 • Слиз залишається в основі аспіратора.
 • Фільтр зупиняє інфекції і бактерії. Змінні фільтри є в комплекті і доступні в аптеках.
ВАЖЛИВО: Після процедури аспіратор миється з милом в гарячій воді, після чого він готовий до наступного використання. Для аспіратора NoseFrida не потрібні додаткові змінні насадки-канюлі, як це буває в інших аспіраторах, це робить аспіратор NoseFrida доступнішим.
 

ВАЖЛИВО: Якщо в Вашій домашній аптечці буде аспіратор NoseFrida, Ви в будь-який час і в будь-якому місці, починаючи зі звичайної прогулянки і закінчуючи відпочинком на морі, зможете допомогти Вашій дитині вільно дихати, якщо в неї з’явиться нежить.
Аспіратор незамінний в щоденній гігієні носа, наприклад, після купання коли, дитина вичихує пил, який вона вдихнула за день і при видаленні сухих кірочок. Вам більше не потрібні ватні турундочки і т. п. речі. Достатньо закапати в носик малюка сольовий розчин, він пом’якшить кірочки, і видалити все з допомогою аспіратора. Це швидко, безболісно і ефективно.

 

Перегляньте відео про застосування аспіратора NoseFrida